معرفی، تاریخچه و سیاست های نشریه

 | تاریخ ارسال: 1395/11/27 | 
معرفی
مجله‌ بلورشناسی‌ و کانی‌شناسی‌ ایران‌ نشریه تخصصی‌ انجمن‌ بلورشناسی‌ و کانی‌شناسی ‌ایران‌ است‌ که‌ به‌ منظور ارائه دستاوردهای‌ تازه علمی‌ و پژوهشی‌ چهار شماره‌ در سال‌ منتشر می‌شود. مجله‌ از همکاری‌ پژوهشگران‌ در گرایش­های‌ مختلف‌ علوم‌ بلورشناسی‌ و کانی‌شناسی‌ به‌ گرمی‌ استقبال‌ می‌کند. امید است‌ با بسط‌ پژوهش‌ در این‌ دو شاخه‌ از علوم ‌پایه‌، بتوانیم‌ هر شماره را پر بار تر از شماره قبل منتشر نماییم‌.

تاریخچه
مجله بلورشناسی و کانی شناسی ایران از بهار ۱۳۷۲ به صورت دو فصلنامه منتشر شد. با افزایش تعداد مقاله های رسیده به دفتر مجله، از سال ۱۳۸۷ تاکنون مجله به صورت فصلنامه منتشر می شود. از اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۰ مجله دارای اعتبار علمی- پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و از مرداد ماه سال ۱۳۸۵ با مجوز شماره ۱۸۹۷۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به فعالیت انتشاراتی خود ادامه داده است.
 
سیاست دسترسی آزاد
دسترسی به محتوای مجله بلورشناسی و کانی شناسی ایران آزاد است و بدون هزینه در اختیار خوانندگان و نویسندگان قرار می گیرد. AWT IMAGE
 
سیاست بازنشر اطلاعات
مقاله های این نشریه تحت شرایط Creative Commons Attribution- Noncommercial 4.0 International License قابل بازنشر است. این سیاست در پایین چکیده مقالات اعلام می شود. Creative Commons License

سیاست محرمانگی اطلاعات
اسامی و آدرس های ایمیل وارد شده در سایت نشریه فقط برای اهداف نشریه استفاده می شود و در اختیار هیچ شخص یا نهاد دیگری قرار نخواهد گرفت.

سیستم مشابهت یاب مقالات علمی
مجله بلورشناسی و کانی شناسی ایران برای پیش گیری از سرقت علمی از سامانه مشابهت یاب سمیم نور استفاده می کند.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 7317 بار   |   دفعات چاپ: 508 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجله بلورشناسی و کانی شناسی ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 CC BY-NC 4.0 | Iranian Journal of Crystallography and Mineralogy

Designed & Developed by : Yektaweb